co zawiera film

Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą, jeśli znacie już konkretną datę "TEGO DNIA" zapraszam do kontaktu, sprawdzę dostępność terminu ;-) 

Filmowanie całodzienne 2500 zł

(w cenie filmowanie całodniowe, film FullHD na pendrive-ie, dojazd 100 km, dodatkowe koszty dojazdu rozliczane są według stawki 50 zł/100 km)


PAKIET FILMOWY OBEJMUJE:


PRZYGOTOWANIA

SAKRAMENT W KOŚCIELE

ZABAWĘ WESELNĄ

TRAILER ŚLUBNY

Oprócz tego, że Młoda Para otrzymuje TRAILER ślubny, w cenie usługi zawiera się też mniej więcej godzinny film z przygotowań, sakramentu w kościele (lub USC) i zabawa na sali.  Na tym materiale zobaczycie Waszych gości pląsających po parkiecie czy uczestniczących w zabawach weselnych... (materiał z zabawy na parkiecie  nagrywany jest oczywiście z oryginalnym głosem z sali). Zabawa na sali przeplatana jest różnego rodzaju przerywnikami, teledyskami, reportażami z gośćmi itp. - tak żeby nie było nudy ;-) 


JAKO OPCJE DODATKOWE OFERUJĘ:

filmowanie podziękowania dla rodziców w cenie 700 zł (dwa etui z filmem dla rodziców i wyświetlanie na sali gratis)

filmowanie pleneru video w inny dzień w cenie 700 zł

filmowanie poprawin 1000 zł

Filmy ślubne dzielą się na takie, które się ma - po to żeby mieć i na takie, które się ogląda. Nie wyobrażam sobie katowania widzów wielogodzinnymi produkcjami... przecież nie o monitoring tu chodzi ;-)

Do filmowania używam lustrzanek i obiektywów firmy Canon. Ujęcia ze stabilizacją Sky-glide, szyny filmowej, czy statywu staram się zawsze dostosowywać odpowiednio do charakteru ujęcia (np. w kościele pracuję głównie z szyną i statywem - taka technika podkreśla powagę ceremonii zaślubin. Natomiast podczas zabawy czy plenerów znakomicie sprawdza się dynamika gimbala Sky-glide). Ponadto wzbogacam materiał ujęciami z kamery GoPro i zewnętrznymi rekorderami audio.

Każdy ślub składa się z trzech zasadniczych części - są to przygotowania do ślubu, ceremonia zaślubin i zabawa weselna. Nie inaczej jest w przypadku filmu.

Co zawiera film?

  • początek filmu (w formie teledysku) - przygotowania do ślubu filmowane w domu Pani Młodej i Pana Młodego. Teledysk zawiera wszystko co dzieje się wokół Państwa Młodych aż do momentu wejścia do kościoła lub USC.
  • sakrament (w formie teledysku) zawiera wszystkie najważniejsze elementy ceremonii zaślubin - oczywiście wraz z samą przysięgą małżonków, wszystko zakończone jest życzeniami i odjazdem na salę weselną.
  • reportaż z przyjęcia weselnego - jest to część filmu, na którą wszyscy czekają już od samego początku ;-) Zawiera oczywiście zabawę weselną, która jest przeplatana różnego rodzaju klipami, reportażami przy stołach, wokół obejścia sali itp. To również ta część filmu, w której zobaczycie wywiady z gośćmi i ich życzenia dla Państwa Młodych, a także wszelkie atrakcje jakie pojawiają się podczas przyjęcia weselnego.
  • zakończenie (w formie teledysku, tzw "trailer")
    Długość całego filmu to zazwyczaj 1 godzina, cały materiał umieszczony jest na pendrive w formie plików MPEG w jakości FullHD.
    Dodatkowe pytania, wątpliwości? Chcecie zobaczyć cały film? Zapraszam na spotkanie.